Moi obserwatorzy

wtorek, 23 grudnia 2014

Biel ze złotem

Z naciskiem na biel.
Ponieważ moja ostatnia praca, którą jakimś cudem udało mi się skończyć przed Świętami mieści się w ramach kolorystycznych szufladowego wyzwania "Biel i złoto", więc postanowiłam ją zgłosić. Tak, żeby nie wyjść z wprawy, bo bardzo dawno nie zrobiłam nic na wyzwanie.


Jest to komplecik, jakie już u mnie były tu i tu. Ale tym razem w kolorze białym perłowym ze złotymi wykończeniami.


Tak, jak i poprzednio wykonane sznurem prostym na 4 koraliki w rzędzie. Naszyjnik z piętnastek, bransoletka: 2x15/0 + 2x11/0, taka mini celinka.


Miałam problem, bo skończyły mi się końcówki i nigdzie nie mogłam znaleźć odpowiednich. Jednak przekonałam się, że w trudnych chwilach mogę na Was liczyć i dzięki Ani udało mi się upolować je w Artfanie. A teraz pojawiły się także w Korallo, o czym poinformowała mnie Betka. Bardzo Wam obu dziękuję :)
Miałam chęć na sesję na jodełce, ale od kilku dni tak wieje, że się nie dało. Ognik okazał się stabilniejszy:


Komplecik pomimo zastosowanej kolorystyki wcale nie ślubny. W zasadzie to dwa identyczne komplety. Jeden dla Mamy, drugi dla Córki.


Przy okazji chciałam pokazać coś jeszcze. W zasadzie z tej samej półki. Ten łososiowy naszyjnik wykonany jest z piętnastek sznurem na trzy w rzędzie. Cieniej już się nie da.
Ja wprawdzie nadal twierdzę, że to już nie wygląda tak dobrze, że za dużo widać kordonka, ale zostałam o niego poproszona przez kogoś, komu nie potrafię odmówić, więc uległam, Tak to wygląda z bliska:


No to jeszcze użyte koraliki: TOHO Opaque-Lustered White 15/0 i 11/0 oraz TOHO Inside-Color Rainbow Crystal-Salmon Lined 15/0. Wszystkie wykończenia pozłacane.

To już moje ostatnie wejście tutaj przed Świętami, więc chciałabym życzyć Wam wszystkim bardzo Wesołych Świąt. 

(Obrazek pochodzi ze strony Kartki.pl)

6 komentarzy:

 1. Piękne komplety, takie trochę zimowe :) Łososiowy naszyjnik też ma w sobie dużo uroku :)
  Wszystkiego najlepszego w te Święta: zdrowia, miłości, szczęścia, magicznej atmosfery w otoczeniu bliskich. Wesołych Świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałabym dylemat wybierać który ładniejszy...
  Agatko, Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 3. No cudeńka, piękne :-)))) Ten łososiowy jest prześliczny :-)))
  Wesołych!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo Wam dziewczyny dziękuję! Również życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt, choć już prawie się kończą, ale przez kilka dni nie miałam czasu ani możliwości, żeby tu zaglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne prace, dziękujemy za udział w wyzwaniu szufladowym.

  OdpowiedzUsuń