wtorek, listopada 02, 2021

Splot miesiąca - listopad, grudzień 2021

Z jednodniowym opóźnieniem, ale nie chciałam zakłócać wczorajszego święta. Właściwie to powinnam napisać "Splot dwóch miesięcy", ale to raczej głupio brzmi, więc niech już zostanie "Splot miesiąca". Żeby było jeszcze śmieszniej, to nie jeden splot, a dwa. Oto one:Dlaczego dwa i dlaczego akurat te? Odpowiedź jest prosta. Te dwa sploty składają się z segmentów. Dokładnie takich samych segmentów. Jednak są one ze sobą połączone w inny sposób.

To znowu bardzo proste sploty, szybkie do zrobienia i wymagające niewielu ogniwek. Każdy segment to tylko 6 kółeczek + ewentualnie dwa łączące.

Na razie nie będę pisać więcej na ich temat, ale obiecuję w najbliższym czasie opublikować tutorial na nie.

Jednocześnie chciałam poinformować, że to już ostatnie sploty w ramach niniejszej zabawy. Ta formuła niewątpliwie się wyczerpała i na pewno nie będzie kontynuowana w kolejnym roku. Muszę wymyślić coś innego.

6 komentarzy:

 1. Szkoda...
  Bo ja dopiero zaczynam tę zabawę :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ależ to w niczym nie przeszkadza. Lekcje i tutoriale są cały czas dostępne i nie znikną. Można robić w każdej chwili i pokazywać postępy na Facebooku. A jak potrzebujesz wsparcia, to również tam je znajdziesz :)

   Usuń
 2. Bardzo proszę nie rezygnuj . Może daj więcej czasu , żeby przetrawić nowe sploty .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie rezygnuję, to raczej Wy ;)
   A tak serio, to albumy na grupie są otwarte cały czas. Można robić wszystkie dotychczasowe sploty i je tam wrzucać. Tak, że czasu na przetrawienie macie dość. Moje posty z opisami i tutorialami też nie znikają, a nawet będą kolejne.

   Usuń
 3. Wygląda bardzo ciekawie - dopiero trafiłam na temat, z chęcią zajrzę do wcześniejszych postów ze splotami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam. Zajrzyj też do postów ze starej akcji "Nauka chainmaille". Znajdziesz tam mnóstwo pożytecznych informacji :)

   Usuń

Copyright © Z kociołka czarownicy , Blogger